درباره ما

کارخانه فرش نگین مشهد، با بیش از 30 سال تجربه در زمینه تولید فرش ماشینی، از سال 1370 به عنوان یکی از برترین مجموعه‌های صنعتی در کشور، فعالیت خود را آغاز کرده است.

تماس با ما
تاریخچه نگین مشهد

برند فرش نگین مشهد، با بیش از 30 سال تجربه در زمینه تولید فرش ماشینی، از سال 1370 به عنوان یکی از برترین مجموعه‌های صنعتی در شهر مشهد فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت با تلاش و پیگیری مدیران و کارکنان خود، به طور روزافزون توانمندتر، موفق‌تر و گسترده‌تر شده و نام آن به عنوان یکی از برترین کارخانجات فرش ماشینی و تولید کننده نخ اکریلیک در کشور شناخته شده است. فرش نگین مشهد به دلیل حسن سابقه، تنوع تولید، کیفیت برتر و توانایی برآورده کردن نیازهای مشتریان، به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین برند ها در این صنعت شناخته می‌شود و در راه پیشبرد تنوع و کیفیت محصولات خود، گام برمی‌دارد.

 

 

داستان نگین

فرش نگین مشهد از زمان آغاز به کار خود در سال 1370، به ماموریت خود به عنوان یک برند قابل اطمینان وفادار باقی مانده و خود را وقف ایجاد تغییر نه تنها در خانه بلکه در جهان اطرافمان کرده است.

تار و پود ما برگرفته از بهترین الیاف است و دودمان باستانی فرش ایرانی را زنده نگه می‌دارد. نگین فرش های ایرانی از لحاظ طرح، نفیس و از باب کیفیت یکتا بوده و هر بافت با ترکیب رنگ و بویی که دارد به ویترین ما وسعت و بی زمانی می بخشد.

بنیانگذاران ما

فرش نگین مشهد نامی قدیمی ست که موسس آن جناب مهندس مهدی حمیدی بوده و شرکت توسط ایشان و مهندس مهرداد حمیدی رهبری می شود. مدیران فرش نگین مشهد اشتیاق مادام العمر به پایداری برند و تغییرات اجتماعی را با اعضای تیم و جامعه به اشتراک می گذارند.

با نظارت و حمایت مستقیم مهندسان حمیدی از پرسنل این مجموعه، نتیجه نهایی نه تنها تجسم فرهنگ و هنر است، بلکه به حفظ میراث و معیشت فرش ایرانی سنتی و حمایت از تلاش‌های مستمر کارکنان کمک می‌کند، و به جامعه با ارائه بهترین ها از طریق تولید باکیفیت خدمت‌گذاری می‌کند.

تعهد هیئت مدیره به کیفیتی پایدار، در سرتاسر تجارت آنها اجرا شده و هدایتگر سفر فرش نگین مشهد در جهت ارتقاء روزمره است.

به عنوان اولین های فرش ماشینی در ایران که به خانه های مردم راه یافته است، مسئولیت های انسانی از دیرباز در صدر اهداف ما بوده و امید بر این است که محصولات ما تأثیری ماندگار بر زندگی نسل ها، از گذشته تا آینده، بگذارند.

فرآیند ما

خانواده بزرگ فرش بافان ما از تخصص پرورش یافته در طول نسل‌ها استفاده کرده، میراث زیبای فرش ایرانی را به نسل بعد منتقل می‌کنند.

هر فرش نگین از الیاف آکریلیک و مودال در بهترین نوع خود بافته شده، روند تولید محصول با دقت کنترل می‌شود و با به کارگیری بهترین ماشین آلات خارجی، محصول نهایی را به بازار عرضه می‌کنیم – که منجر به خروجی با کیفیت و طول عمر بالا می‌شود.

ما مفتخریم که در زنده نگه داشتن این مهارت ملی نقش ایفا کنیم، در حالی که فرش هایی منحصر به فرد و دل انگیز را برای شما به ارمغان می آوریم. محدود به زمان و دوره خاصی نبودن یکی از اهداف برجسته مدیران برند فرش نگین مشهد می‌باشد.

 

 

ماموریت ما

کیفیت برای همه

در فرش نگین مشهد، ما معتقدیم که رهبری هدفمند، قدرت ایجاد تغییرات معنادار را دارد. هر تصمیمی که می گیریم با پتانسیل آن برای ایجاد ردپایی مثبت در خانه های مردم از هر فرهنگ و نسلی سنجیده می شود.

از شما دعوت می کنیم در مورد تعهدات ما در حیطه خدمات اجتماعی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

جوایز و افتخارات فرش نگین مشهد

عنوان جایزه
عنوان جایزه
عنوان جایزه
عنوان جایزه
عنوان جایزه
عنوان جایزه
عنوان جایزه

آشنایی با اعضای ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

سارا سهرابی پور
طراح گرافیک
مهسا راد
مدیر سایت
پریسا شاه آبادی
پشتیبانی سایت
ساناز کاظمی
مدیر مالی
اناهیتا همتی
مدیرعامل
وب سیما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای فرش نگین مشهد محفوظ است.